Zald’mhebbe!
Zoals goede wijn met de jaren nog beter wordt, zo blijft de muziek van Gerard met de jaren nog zo skôn.
Veel heeft hij niet nodig om u een rijke avond te geven.
Hij vult het podium met zijn ontwapenende persoonlijkheid, én natuurlijk met de heerlijkste liedjes. Nieuwe en minder nieuwe, oude en minder oude. In al hun eenvoud zijn ze van een zelden geëvenaarde schoonheid.
Na zijn succesvolle voorstellingen 40 Jaar liedjes en Ik loop laat hij zich ook nu weer begeleiden door Frank Cools (snaren, trompet) en ook door Bart de Win (toetsen, zang).
Gerard van Maasakkers, voor de gelegenheid met nieuw kostuum, nieuwe schoenen, zelfde kapsel. Zald’mhebbe!
Credits:
Zang: Gerard van Maasakkers | Snaren en trompet: Frank Cools | Toetsen en zang: Bart de Win
Prijs is inclusief pauzedrankje
Gezellig naborrelen?
Je hebt ook de mogelijkheid om via de bestelomgeving een tafel voor 2 in de foyer met borrelplank en een drankje te reserveren.
De pers over eerdere voorstellingen van Gerard:
“Balsem voor de ziel” Folkforum.nl
“Humor, ontroering en ook een vleugje maatschappijkritiek.” Brabants Dagblad
“Subliem – intiem, raak en schitterend vertolkt.” Moors Magazine